Drobné chirurgické zákroky

Mezi tyto zákroky patří především obřízka (circumcise), plastika uzdičky (frenuloplastika), odstranění genitálních bradaviček a dalších drobných útvarů na přirození.

Obřízka

Obřízku - tedy odstranění předkožky - provádíme z důvodu obtížného přetažení předkožky přes žalud, nebo dokonce při nemožnosti předkožku přetáhnout. Takový stav (fimóza) komplikuje hygienu genitálu i intimní život. Pokud jsou potíže s předkožkou jen při erekci, hovoříme o relativní fimóze. Indikací operace mohou být i opakované záněty žaludu a předkožky.

Plastika uzdičky

Plastiku uzdičky provádíme především z důvodu jejího opakovaného natrhávání, krvácení a bolestivosti v této oblasti.

 

K uvedeným zákrokům je možné získat v naší ambulanci doporučení, k zákroku se objednáte na urologickém oddělení Vaší nemocnice. Obvykle se provádí za hospitalizace v celkové anestesii, hrazeno zdravotními pojišťovnami. Je však také možné domluvit se na provedení zákroku v místním znecitlivění, přímo u nás v ambulanci, avšak za poplatek - viz ceník služeb.

Online rezervace

Mohlo by vás zajímat ...

Urologie

Urologie diagnostikuje a léčí choroby vylučovací soustavy a mužských pohlavních orgánů.
Zobrazit více

Andrologie a sexuologie

Onemocnění mužských reprodukčních orgánů.
Zobrazit více

Psychoterapie

Psychoterapie je soubor komunikačních technik užívaných psychoterapeutem ke zvýšení duševního zdraví klienta či pacienta nebo ke zlepšení vztahů uvnitř skupiny, např. rodiny.
Zobrazit více

Psychosomatika

V širším slova smyslu jde o komplexní pohled na člověka a jeho zdraví.
Zobrazit více

Prevence

Prevence rakoviny prostaty díky účinnému preventivnímu vyšetření. Tím je především onkomarker – krevní test PSA – prostatický specifický antigen.
Zobrazit více